Mezinárodní festival outdoorových filmů 2013

13.11.2013 17:00
Ve spolupráci s outdoorfilms.cz pro Vás i letos Horakůvka Tým připravila filmové lahůdky plné extrémních sportů, nádherných zapomenutých míst a nezapomenutelných zážitků.
 
Těšit se můžete na filmy z celého světa, pokud jsou v originálním znění, jsou opatřeny titulky. 
 
Vstupné je pouhých 65kč/40Kč studenti a důchodci (nutno ukázat ISIC či jinou studentskou legitimaci). Také máte k dispozici přenosnou permanentku na všechny filmové bloky, včetně zahájení za 280Kč. Vstupenky budou v předprodeji od 1.11. v restauraci. 
 
Filmové bloky začínají vždy v 17h a 19h. 
 
★PROGRAM★
 
Středa 13. 11. - 17:00
18 B Venezuela Jungle Jam BEL 58min.
35 C Honba za bouří USA 4min.
45 D Embéčkem kolem světa CZE 35min.
26 A Richard Gasperotti visit Mongolia 2012 CZE 6min.
 
Středa 13. 11. - 19:00
48 A Seskok z Mount Everestu AUT 4min.
41 B Věřím, že mohu snít CZE 8min.
50 C Kongo: Velký projekt Inga USA 81min.
 
Čtvrtek 14. 11. - 17:00
11 A Kdo spí, nevyhraje
-Race across America Svati Božáka CZE 22min.
36 A Aksel Lund Svindal: Freeskier NOR 6min.
2 B Honnold 3.0 USA 33min.
23 D Amazonas - a sustainable life in the rainforest AUT 32min.
 
Čtvrtek 14. 11. - 19:00
4 A Hráč bez limitů CZE 26min.
29 A Red Bull Ultra Natural USA 6min.
17 B 13. Osmitisícovka Radka Jaroše - Annapurna 8091m CZE 42min.
46 D Burjatský buddhismus CZE 26min.
 
Pátek 15. 11. - 17:00
14 A White Line CZE 56min.
25 A Sicílie - Etna CZE 6min.
21 C Stand CAN 46min.
 
Pátek 15. 11. - 19:00
32 A Berry Routines CZE 8min.
1 B Príbehy tatranských štítov II - Posadnutí horami SVK 56min.
57N N The Last of the Niagara Daredevils CAN 30min.
 
Sobota 16. 11. - 17:00
28 A Run Free - Poselství Bílého koně CZE 34min.
39 A Where The Trail Ends: Best of USA 4min.
44 B Two on K2 POL 46min.
40 C Ultimátní jízda Steva Fishera USA 4min.
55N N A Temporada BRA 5min.
 
Sobota 16. 11. - 19:00
8 D Äthiopien - Zauber des Anfangs GER 45min.
9 D Indickým Himalájem na kole CZE 39min.
10 C Nahanni FRA 46min.
47 C River God 2 GER 26min.
 
 
KATEGORIE FILMŮ
A - DOBRODRUŽNÍ A EXTRÉMNÍ SPORTY
B - HOROLEZECKÝ A HORSKÝ FILM
C - DOBRODRUŽNÉ VODNÍ SPORTY
D - CESTOPISNÝ FILM
N - NESOUTĚŽNÍ
 
Všechna videa a více informací o filmech jsou na stránkách festivalu: www.mfof.cz nebo také zde na FB https://www.facebook.com/mfof.cz?ref=ts&fref=ts