Vzpomínka na Bona Scotta

V úterý 19.2.2013 tomu bude přesně 33 let, kdy ve věku 33 let zemřel snad největší frontman rockenrollu a rockové muziky vůbec.

K této příležitosti je na Horakůvce připraven speciální vzpomínkový večer na Bona Scotta.

Jelikož se snažíme vždy a vše dělat trochu jinak, měl by i tento večer být hodně netradiční. Nebudeme jen pasivně poslouchat muziku nebo koukat na video.... Pojďme si zahrát společně ty největší hity z éry Bona Scotta. Každý kdo máte doma kytaru a ovládáte akordy E, A, D, vezměte ji v úterý s sebou a společně vytvoříme největší unplugged těleso na severní polokouli! Rytmické nástroje bonga, cajóny, perkuse také vítány! Nehrajete na žádný hudební nástroj, ale rádi zpíváte nebo řvete? Pak budete v úterý 19.2. na správném místě, na Horakůvce. Znáte snad lepší odvaz, než si sborově zařvat Highway to Hell??!!

Aby z toho nebyl úplný chaos, tak základ budou držet muzikanti dvou známých coverbandů AC/DS Šenov a AC/CZ Ostrava

Aby to bylo úplně stylové, jako občerstvení budou servírovány klasické australské hamburgery: LEGENDARY AUSSIE BURGER. Kdo již navštívil Austrálii, ví do  čeho jde. Kdo ne, neměl by si to nechat ujít! 

 

Zpěvníky budou připraveny na místě. Nicméně, kdyby se chtěl někdo připravit předem, budeme hrát níže uvedený playlist. Všechny skladby v původním ladění.

Playlist akce:

HELL AINT A BAD PLACE TO BE
TOUCH TOO MUCH
JACK
GIRLS GOT THE RHYTHM
HIGH VOLTAGE
SHOT DOWN IN FLAMES
IF YOU WANNA BLOOD (YOU GOT IT)
HIGH WAY TO HELL
T.N.T.
WHOLE LOTTA ROSIE
 
 
Jako doplňková akce bude projekce raritních klipů AC/DC a po celý večer budeme v restauraci přehrávat klasické vinylové desky AC/DC!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Pár fotek z loňské návštěvy Fremantlu, Western Australia (leden 2012)

 místo posledního odpočinku Bona Scotta

lavička pro znavené poutníky z celého světa

  kdo jiný má vlastní vchod na hřbitov??

  památeční socha v přístavu Fremantle